Podlaháři

Kaufner Václav, 17. listopadu 1163, 293 01 Ml. Boleslav, tel.: 603 322 798, fax.: 326 325 075, e-mail: kaufner@podlahari.net - Šarközy Petr, Palackého 832/2, 293 01 Ml. Boleslav, tel.: 606 938 071, fax.: 326 732 693, e-mail: sarkozy@podlahari.net - https://www.podlahari.net

Podlaháři
Novinky

Bona Oil System

 

Bona Flexisand Power Drive

Máte doma znečištěné nebo poškrábané třívrstvé dřevěné podlahy ? Zrenovujeme vám je novou technologií broušení Bona Flexisand Power Drive a keramickým brusivem, která minimalizuje ubírání dřevěné hmoty a povrch bude dokonale připraven pro nové nalakování nebo olejování. Prováděné práce jsou téměř bezprašné a levnější než klasické broušení.

.

 

 

Úvod -> chemie na podlahy -> BONA -> Údržba -> Olejované podlahy

Olejované podlahy                           

Ošetřením povrchu podlahy pomocí Bona Oil a Bona Hard Wax Oil již získala tato podlaha ochranu proti nečistotám a je velice odolná proti vnikání vody a nečistot.
Každý druh ošetření povrchu podléhá podle druhu namáhání přirozenému opotřebení. Proto je zapotřebí podlahu pravidelně čistit a ošetřovat. Poškození nebo hrubé znečištění částí podlahy je možno opravit broušením nebo opracováním zeleným padem a novým ošetřením olejem. Stoly a židle je třeba opatřit vhodnými plstěnými podložkami. Při použití židlí s kolečky musí být použita jen měkká kolečka podle normy DIN 68 131, přídavně se doporučuje použití vhodných podložek, např. rohoží Rollomat nebo Chairmate.

 

Bona Hard Wax Oil Refresher

Bona Hard Wax Oil Refresher je přípravek složený ze směsi přírodních vosků, určený k pravidelné údržbě a čištění parketových a jiných dřevěných podlah ošetřených buď UV-olejem nebo přípravkem Bona Hard Wax Oil (Tvrdým voskovým olejem). Lze jej taky použít pro zvýšení lesku na podlahách ošetřených tvrdým voskovým olejem.

Balení: 6 x1 litr

Cena 816,- Kč vč.DPH 1 litr

Bona Hard Wax Oil Refresher 
Technický list
 

Bona Soap tekuté mýdlo

Bona Soap je koncentrovaný čisticí prostředek pro čištění a údržbu parketových a jiných dřevených podlah ošetřených základními oleji Bona Oil nebo Bona HS Wax. Bona Soap čistí a má promašťující účinek. Používá se pro každodenní údržbu. Rovněž je možné odstranit silné nečistoty (řiďte se doporučením pro správné dávkování

Cena 455,- Kč vč.DPH 1 litr

 Bona Soap tekuté mýdlo
Technický list
 

Carl´s Oil 25

Pro dlouhou životnost podlahy a pěkný vzhled po celou dobu životnosti podlahy.

Podlahy, které se ošetřují prostředkem Bona Oil, pravidelně používají Má složení, které má schopnost hluboce proniknout do dřeva a vyplňovat póry dřeva. K ošetření podlahy postačuje 1 vrstva Bona Oil 25.

Aplikace Bona Oil 25:
1. Pečlivě očistěte podlahu pomocí Bona Soap a nechejte ji úplně vyschnout.
2. Naneste olej v tenké vrstvě leštícím strojem.
3. Nechejte 1 hod. schnout. Požadujete-li lesklejší povrch, řádně vyleštěte.
4. Zatížení podlahy je možné po cca 12 hod po aplikaci.

Použijte Bona Oil 25 tehdy, kdy vaše podlaha bude vykazovat známky opotřebení. Docílíte tím optimální ochranu podlahy. V komerčních prostorách s velmi častým zatížením byste měli olej nanášet 2 - 3x za rok, nebo dle potřeby. V domácnostech by měly stačit každé 2 roky.


Bona Oil 25:
Spotřeba: 1 litr na 50 – 100 m2

Cena 618,- Kč vč.DPH 1 litr
 

 

 

 

 

Carl´s Oil 25

 

 

 

 
 

Bona HS Vosk

Bona HS-Vosk je pastový tvrdý vosk bez rozpouštědel s přísadami, které působí protikluzně. Tento vosk uzavírá póry dřeva již naimpregnovaného olejem a chrání je před pronikáním nečistot a vlhkosti. Po aplikaci tohoto produktu získávají povrchy protikluzné vlastnosti a decentní vzhled. Používá se ve spojení s oleji Bona Oil 45 a Bona Oil 90.

Cena 745,- Kč vč.DPH 1 litr

Bona HS Vosk
Technický list
 

 

Případné dotazy a informace o cenách - zde

Podlaháři, podlahy, Václav Kaufner, Mladá Boleslav

Renovace parket, plovoucí podlahy, PVC, koberce, vinylové pdlahy, pokládka parket, údržba

www.podlahari.net e-mail : kaufner@podlahari.net tel: 603322798

 

 

Rychlý kontakt

Václav Kaufner
Mladá Boleslav
17.Listopadu 1163
 
tel: 603 322 798 
 
 

 

K & P Parket – Vlastimil Kaufner
 Fryčajova 134
614 00 Brno
e-mail: info@kp-parket.cz

  tel: 605 290 374

Máte přání

Napište nám, o jaké podlahy máte zájem, a my vám obratem pošleme konkrétní nabídku včetně předběžné kalkulace.

Rádi také odpovíme na všechny vaše dotazy týkající se nabízených služeb, našich referencí nebo dodávaných podlah. Stačí nás jen kontaktovat

Nabídka služeb

Renovace podlah

Rekonstruujete starší dům či byt a chcete zachovat původní dřevěnou podlahu? Nebo vaše dřevěná podlaha už není tak krásná jako před lety? Objednejte si u nás renovaci podlahy a budete překvapeni její proměnou! 

Přeložení parket

Parkety jsou odjakživa synonymem luxusu. Nesmějí ovšem vrzat či tvořit mezery, do nichž zapadá smetí, a nesluší jim ani odřený lak a ošoupaná místa. Dejte svým parketám novou šanci a objednejte si u nás jejich renovaci!

Nechte svou podlahu omládnout

Výhodou dřevěných podlah a parket je možnost renovace. Stará podlaha díky ní opět získá na kráse, aniž by ztratila své kouzlo. Provádíme renovace podlah v Praze, Mladé Boleslavi a okolí.

Pokládka podlah PVC, koberce a plovocích podlah

Praktické a cenově výhodné PVC podlahy jsou skvělým řešením pro domácnosti, úřady, nemocnice i školy. Zajistíme vám profesionální pokládku PVC podlah v Praze, Mladé Boleslavi a okolí za výhodných podmínek!


Účetní program POHODA

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies