Podlaháři

Kaufner Václav, 17. listopadu 1163, 293 01 Ml. Boleslav, tel.: 603 322 798, fax.: 326 325 075, e-mail: kaufner@podlahari.net - Šarközy Petr, Palackého 832/2, 293 01 Ml. Boleslav, tel.: 606 938 071, fax.: 326 732 693, e-mail: sarkozy@podlahari.net - https://www.podlahari.net

Podlaháři
Novinky

Bona Oil System

 

Bona Flexisand Power Drive

Máte doma znečištěné nebo poškrábané třívrstvé dřevěné podlahy ? Zrenovujeme vám je novou technologií broušení Bona Flexisand Power Drive a keramickým brusivem, která minimalizuje ubírání dřevěné hmoty a povrch bude dokonale připraven pro nové nalakování nebo olejování. Prováděné práce jsou téměř bezprašné a levnější než klasické broušení.

.

 

 

Úvod -> Laminátové plovoucí podlahy
 

Plovoucí podlahy - Mladá boleslav 

Naši dodavatele plovoucích podlah

 
 

Laminátové plovoucí podlahy PARADOR

S laminátovou podlahou Parador získává individuální zařízení bytu novou úroveň. Tato podlahová krytina Vám nabízí nejvyšší možnou volnost při zařizování. Diky inovantní technice, novým výrobním postupům a nezvyklým dekorům naleznete u laminátových podlah Parador téměř neomezené množství variant.

 

Laminátové plovoucí podlahy Balterio

Belgický výrobce Balterio zaujímá se svými laminátovými podlahami přední zastoupení na evropském trhu. Důkazem je i ocenění Nejlepší výrobce laminátových podlah v roce 2008, které obdržel v Anglii.

 

Laminátové plovoucí podlahy Kronotex

Představujeme Vám německou firmu KRONOTEX, jednoho z největších světových producentů podlah. Pouze velký výrobce, je schopen uspokojit požadavky každého zákazníka. Od levných typů až po typy pro opravdu náročnou klientelu

 

Laminátové plovoucí podlahy Tarkett

Kolekce laminátových podlah Tarkett® zahrnuje celou paletu krásných dezénů různých druhů dřeva a dává jim autentický vzhled s bohatou strukturou dřeva a s jemnými detaily povrchové úpravy.

 

 MEISTER - kvalitní a inovativní německá značka

Již po dlouhá léta je značka MEISTER symbolem vynikající kvality výrobků. Podlahové krytiny, panely a příslušenství značky MEISTER jsou v celé Evropě oblíbené především u profesionálů, kteří denně s těmito produkty pracují. Díky Vaší důvěře jsme vybudovali značku s jasným profilem: MEISTER se zaměřuje na řemeslnou oblast a koncové zákazníky, kteří požadují kvalitu. Ke značce MEISTER patří kompletní nabídka s rozsáhlým příslušentvím od lišt až po osvětlení, které umožňuje docílit perfektní řešení pro podlahy, stěny a stropy.

Případné dotazy a informace  - zde
  Podlaháři, podlahy, Václav Kaufner, Mladá boleslavPokládka parket, PVC, koberce, plovoucí podlahy, vinylové podlahy, renovace parket
www.podlahari.net kaufner@podlahari.net            tel: 603322798

Rychlý kontakt

Václav Kaufner
Mladá Boleslav
17.Listopadu 1163
 
tel: 603 322 798 
 
 

 

K & P Parket – Vlastimil Kaufner
 Fryčajova 134
614 00 Brno
e-mail: info@kp-parket.cz

  tel: 605 290 374

Máte přání

Napište nám, o jaké podlahy máte zájem, a my vám obratem pošleme konkrétní nabídku včetně předběžné kalkulace.

Rádi také odpovíme na všechny vaše dotazy týkající se nabízených služeb, našich referencí nebo dodávaných podlah. Stačí nás jen kontaktovat

Nabídka služeb

Renovace podlah

Rekonstruujete starší dům či byt a chcete zachovat původní dřevěnou podlahu? Nebo vaše dřevěná podlaha už není tak krásná jako před lety? Objednejte si u nás renovaci podlahy a budete překvapeni její proměnou! 

Přeložení parket

Parkety jsou odjakživa synonymem luxusu. Nesmějí ovšem vrzat či tvořit mezery, do nichž zapadá smetí, a nesluší jim ani odřený lak a ošoupaná místa. Dejte svým parketám novou šanci a objednejte si u nás jejich renovaci!

Nechte svou podlahu omládnout

Výhodou dřevěných podlah a parket je možnost renovace. Stará podlaha díky ní opět získá na kráse, aniž by ztratila své kouzlo. Provádíme renovace podlah v Praze, Mladé Boleslavi a okolí.

Pokládka podlah PVC, koberce a plovocích podlah

Praktické a cenově výhodné PVC podlahy jsou skvělým řešením pro domácnosti, úřady, nemocnice i školy. Zajistíme vám profesionální pokládku PVC podlah v Praze, Mladé Boleslavi a okolí za výhodných podmínek!


Účetní program POHODA

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies