Podlaháři

Kaufner Václav, 17. listopadu 1163, 293 01 Ml. Boleslav, tel.: 603 322 798, fax.: 326 325 075, e-mail: kaufner@podlahari.net - Šarközy Petr, Palackého 832/2, 293 01 Ml. Boleslav, tel.: 606 938 071, fax.: 326 732 693, e-mail: sarkozy@podlahari.net - https://www.podlahari.net

Podlaháři
Novinky

Bona Oil System

 

Bona Flexisand Power Drive

Máte doma znečištěné nebo poškrábané třívrstvé dřevěné podlahy ? Zrenovujeme vám je novou technologií broušení Bona Flexisand Power Drive a keramickým brusivem, která minimalizuje ubírání dřevěné hmoty a povrch bude dokonale připraven pro nové nalakování nebo olejování. Prováděné práce jsou téměř bezprašné a levnější než klasické broušení.

.

 

 

Úvod -> Dvouvrstvé parkety

Dvouvrstvé parkety                         

Dřevěná podlaha ideální na podlahová vytápění!

Dvouvrstvá dřevěná podlaha je inovovaný produkt masivních a třívrstvých dřevěných podlah. Tento materiál eliminuje negativa předešlých technologií. Z masivních parket převzal jednotlivé formáty lamel a celoplošné lepení a z třívrstvé dřevěné podlahy převzal příčné uložení vrstev a tím získal vyšší stabilitu a stal se tak vhodným pro podlahové topení. Svoji skladbou a opracováním se materiál stává naprosto stabilním, a to i při nedodržení klimatických podmínek. Tento výrobek nesesychá, má širokou variabilitu formátů a skladeb vzorů v různých designech.

 Ceny dvouvstvé podlahy.

 Dvouvrstvé dřevěné podlahy - Dub VillachDvouvrstvé dřevěné podlahy - Dub Select/Natur, francouzsk vzor, bílý olej.Dvouvrstvé dřevěné podlahy - Dub Select/Natur, přírodní olej. Francouzský vzorDvouvrstvé dřevěné podlahy - Dub kouřový, rustik, francouzský vzorDvouvrstvé dřevěné podlahy - Americký ořechDvouvrstvé dřevěné podlahy - TeakDvouvrstvé dřevěné podlahy - Dub Cool RustikalDvouvrstvé dřevěné podlahy - Dub Cool NaturDvouvrstvé dřevěné podlahy - Dub natur kouřovýDvouvrstvé dřevěné podlahy - Dub Cool Natur alpineDvouvrstvé dřevěné podlahy - Dub Cool Rustikal AlpineDvouvrstvé dřevěné podlahy - WengeDvouvrstvé dřevěné podlahy - Americká třešeňDvouvrstvé dřevěné podlahy - Červený dubDvouvrstvé dřevěné podlahy - Javor kanadskýDvouvrstvé dřevěné podlahy - Dub rustikalDvouvrstvé dřevěné podlahy - JatobaDvouvrstvé dřevěné podlahy - MerbauDvouvrstvé dřevěné podlahy - Javor kanadský parketaDvouvrstvé dřevěné podlahy - parketa Dub Natur BrunetDvouvrstvé dřevěné podlahy - Americký ořech parketaDvouvrstvé dřevěné podlahy - Doussie parketaDvouvrstvé dřevěné podlahy - Dub antik brunet kartáčovaný parketaDvouvrstvé dřevěné podlahy - Iroko parketa Dvouvrstvé dřevěné podlahy - Dub Natur MonetDvouvrstvé dřevěné podlahy - parketa Dub RustikalDvouvrstvé dřevěné podlahy - Dub kouřový Francouzský vzor

 

Pokud máte zájem o tyto parkety napište nám název podlahy a my Vám rádi zašleme obratem nabídku.

Rychlý kontakt

Václav Kaufner
Mladá Boleslav
17.Listopadu 1163
 
tel: 603 322 798 
 
 

 

K & P Parket – Vlastimil Kaufner
 Fryčajova 134
614 00 Brno
e-mail: info@kp-parket.cz

  tel: 605 290 374

Máte přání

Napište nám, o jaké podlahy máte zájem, a my vám obratem pošleme konkrétní nabídku včetně předběžné kalkulace.

Rádi také odpovíme na všechny vaše dotazy týkající se nabízených služeb, našich referencí nebo dodávaných podlah. Stačí nás jen kontaktovat

Nabídka služeb

Renovace podlah

Rekonstruujete starší dům či byt a chcete zachovat původní dřevěnou podlahu? Nebo vaše dřevěná podlaha už není tak krásná jako před lety? Objednejte si u nás renovaci podlahy a budete překvapeni její proměnou! 

Přeložení parket

Parkety jsou odjakživa synonymem luxusu. Nesmějí ovšem vrzat či tvořit mezery, do nichž zapadá smetí, a nesluší jim ani odřený lak a ošoupaná místa. Dejte svým parketám novou šanci a objednejte si u nás jejich renovaci!

Nechte svou podlahu omládnout

Výhodou dřevěných podlah a parket je možnost renovace. Stará podlaha díky ní opět získá na kráse, aniž by ztratila své kouzlo. Provádíme renovace podlah v Praze, Mladé Boleslavi a okolí.

Pokládka podlah PVC, koberce a plovocích podlah

Praktické a cenově výhodné PVC podlahy jsou skvělým řešením pro domácnosti, úřady, nemocnice i školy. Zajistíme vám profesionální pokládku PVC podlah v Praze, Mladé Boleslavi a okolí za výhodných podmínek!


Účetní program POHODA

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies