Podlaháři

Kaufner Václav, 17. listopadu 1163, 293 01 Ml. Boleslav, tel.: 603 322 798, fax.: 326 325 075, e-mail: kaufner@podlahari.net - Šarközy Petr, Palackého 832/2, 293 01 Ml. Boleslav, tel.: 606 938 071, fax.: 326 732 693, e-mail: sarkozy@podlahari.net - https://www.podlahari.net

Podlaháři
Novinky

Bona Oil System

 

Bona Flexisand Power Drive

Máte doma znečištěné nebo poškrábané třívrstvé dřevěné podlahy ? Zrenovujeme vám je novou technologií broušení Bona Flexisand Power Drive a keramickým brusivem, která minimalizuje ubírání dřevěné hmoty a povrch bude dokonale připraven pro nové nalakování nebo olejování. Prováděné práce jsou téměř bezprašné a levnější než klasické broušení.

.

 

 

Úvod -> chemie na podlahy -> BONA -> Naturale

Naturale                                                         

Bona Naturale je systém pro ošetření dřeva, určený k aplikaci ve dvou vrstvách, bez použití základního laku. Toto ošetření vytváří uzavírací vrstvu hlubokou penetrací dřeva. Bona Naturale - obchrana dřevěných podlah se vzhledem a pocitem přírodního dřeva.

Bona Naturale je z části vyroben z obnovitelných surovin a má všechny výhody odolného systému na vodní bázi, šetrného k životnímu prostředí.

 

Bona Naturale 1-Comp.

Bona Naturale, 1-složkový produkt budoucí generace od firmy Bona pro ochranu povrchu dřevěných podlah v interiéru. Spojuje v sobě ty nejlepší vlastnosti dřevěného oleje, tvrdého vosku, olejů a vodních laků s unikátním přírodním vzhledem a vlastnostmi.

Bona Naturale je určen pro ochranu povrchu dřevěných podlah v bytových prostorách, vystavených střednímu až silnému provoznímu zatížení. Jedinečné složení Bona Naturale vytváří vzhled a pocit přírodního dřeva. Bona Naturale je přípravek na vodní bázi s obsahem méně než 5% rozpouštědel. Bona Naturale je z části vyroben z obnovitelných surovin a má všechny výhody odolného systému na vodní bázi, šetrného k životnímu prostředí.

Bona Naturale 1-Comp.
Technický list
Prodejní argumenty
 

Bona Naturale 2-Comp.

Bona Naturale je nátěrová hmota budoucí generace od firmy Bona, určená pro ochranu povrchu dřevěných podlah v interiéru. Spojuje v sobě ty nejlepší vlastnosti dřevného oleje, tvrdého vosku, olejů a vodních laků s unikátním vzhledem a pocitem přírodního dřeva.

Bona Naturale 2-Component je produkt pro ošetření povrchu dřevěných podlah v komerčních prostorách, které jsou vystaveny zvláště silnému opotřebení.Unikátní složení Bona Naturale vytváří přirozený vzhled a pocit holého dřeva. Bona Naturale poskytuje všechny výhody odolného systému na vodní bázi, šetrnému k životnímu prostředí. Bona Naturale 2-Component by měl být základován (kombinován) s Bona Naturale Base.
Bona Naturale 2-Component je produkt na vodní bázi a obsahuje méně než 10% rozpouštědel. Je z části vyroben z obnovitelných surovin a poskytuje všechny výhody odolného systému na vodní bázi, šetrného k životnímu prostředí.

Bona Naturale 2-Comp. 
Technický list
Prodejní argumenty
 

Bona Naturale Base

Bona Naturale Base je nátěrová hmota budoucí generace ochrany dřevěných podlah v interiéru od společnosti Bona. Spojuje v sobě ty nejlepší vlastnosti dřevného oleje, tvrdého vosku a vodních laků s jedinečným přírodním vzhledem a pocitem přírodního dřeva.

Bona Naturale Base je určen jako základ pod Bona Naturale 2-Comp., ale lze ho použít i jako základ pod Bona Naturale 1-Comp.

Bona Naturale Base snižuje riziko bočního slepení hran a překrývání barev.Unikátní složení Bona Naturale Base vytváří přirozený vzhled a pocit přírodního dřeva. Bona Naturale Base je produkt na vodní bázi a obsahuje méně než 10% rozpouštědel. Je z části vyroben z obnovitelných surovin a poskytuje všechny výhody odolného systému na vodní bázi. Je šetrný k životnímu prostředí.

 Bona Naturale Base
Technický list
Prodejní argomenty

Bona Naturale Repair Kit

Bona Naturale Repair Kit obsahuje všechno potřebné v jednom pro provedení drobných lokálních oprav na jakékoliv podlaze ošetřené nátěrem Bona Naturale.

Obsahuje: Naturale základ, Naturale vrch, 2 štětce, 2 brusné papíry a lepící pásku. Užitečná opravná sada se může dobře hodit po skončení práce.

Bona Naturale Repair Kit
 
 

 

 

 

 

Případné dotazy a informace o cenách - zde

Podlaháři, podlahy, Václav Kaufner, Mladá Boleslav

Renovace parket, plovoucí podlahy, PVC, koberce, vinylové pdlahy, pokládka parket, sportovní povrchy.

www.podlahari.net                                    e-mail : kaufner@podlahari.net                          tel: 603322798

 

 

 

 

 

 

 

Rychlý kontakt

Václav Kaufner
Mladá Boleslav
17.Listopadu 1163
 
tel: 603 322 798 
 
 

 

K & P Parket – Vlastimil Kaufner
 Fryčajova 134
614 00 Brno
e-mail: info@kp-parket.cz

  tel: 605 290 374

Máte přání

Napište nám, o jaké podlahy máte zájem, a my vám obratem pošleme konkrétní nabídku včetně předběžné kalkulace.

Rádi také odpovíme na všechny vaše dotazy týkající se nabízených služeb, našich referencí nebo dodávaných podlah. Stačí nás jen kontaktovat

Nabídka služeb

Renovace podlah

Rekonstruujete starší dům či byt a chcete zachovat původní dřevěnou podlahu? Nebo vaše dřevěná podlaha už není tak krásná jako před lety? Objednejte si u nás renovaci podlahy a budete překvapeni její proměnou! 

Přeložení parket

Parkety jsou odjakživa synonymem luxusu. Nesmějí ovšem vrzat či tvořit mezery, do nichž zapadá smetí, a nesluší jim ani odřený lak a ošoupaná místa. Dejte svým parketám novou šanci a objednejte si u nás jejich renovaci!

Nechte svou podlahu omládnout

Výhodou dřevěných podlah a parket je možnost renovace. Stará podlaha díky ní opět získá na kráse, aniž by ztratila své kouzlo. Provádíme renovace podlah v Praze, Mladé Boleslavi a okolí.

Pokládka podlah PVC, koberce a plovocích podlah

Praktické a cenově výhodné PVC podlahy jsou skvělým řešením pro domácnosti, úřady, nemocnice i školy. Zajistíme vám profesionální pokládku PVC podlah v Praze, Mladé Boleslavi a okolí za výhodných podmínek!


Účetní program POHODA

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies