Podlaháři

Kaufner Václav, 17. listopadu 1163, 293 01 Ml. Boleslav, tel.: 603 322 798, fax.: 326 325 075, e-mail: kaufner@podlahari.net - Šarközy Petr, Palackého 832/2, 293 01 Ml. Boleslav, tel.: 606 938 071, fax.: 326 732 693, e-mail: sarkozy@podlahari.net - https://www.podlahari.net

Podlaháři
Novinky

Bona Oil System

 

Bona Flexisand Power Drive

Máte doma znečištěné nebo poškrábané třívrstvé dřevěné podlahy ? Zrenovujeme vám je novou technologií broušení Bona Flexisand Power Drive a keramickým brusivem, která minimalizuje ubírání dřevěné hmoty a povrch bude dokonale připraven pro nové nalakování nebo olejování. Prováděné práce jsou téměř bezprašné a levnější než klasické broušení.

.

 

Úvod -> Masivní parkety -> Výhody

Výhody parketové podlahy

PŘÍRODA

Dřevo je svými vlastnostmi výjimečný a originální materiál. Lidé s citem pro životní prostředí a přírodu se čím dál více obklopují výrobky ze dřeva, ať je to nábytek, dveře, okna, obklady anebo podlahy.

HYGIENA

Klasické masivní parkety s kvalitní povrchovou úpravou vytvoří hladký povrch, který snadno udržujete. Postačí vysavač nebo vytření podlahy za vlhka pomocí neutrálního čistícího   prostředku. Jednoduše tak zabráníte vzniku různých alergii, které se tvoří z prachu.

ŽIVOTNOST

Charakteristická tloušťka 22 mm u masivních parket zaručuje velmi dlouhou životnost, která se měří na desetiletí a staletí. Důkazem toho jsou staré parketové podlahy v historických objektech, které po důkladné renovaci opět získaly vzhled nové podlahy. Snadná obnovitelnost povrchové úpravy a téměř neomezená životnost zvyšuje hodnotu vaší nemovitosti.

INDYKÁTOR ZDRAVÉHO PROSTŘEDÍ

Příliš  nízká anebo naopak příliš vysoká relativní vlhkost vzduchu škodí dřevěné podlaze, ale zejména lidskému organizmu . Vlhkost dodávaných parket odpovídá relativní vlhkosti 35 – 61 %   která   je pro člověka optimální. Jestliže dojde ke vzniku spár nebo k jiným deformacím vaší dřevěné podlahy, je to známka toho, že na vás působí nepříznivé prostředí.

 

 

 

Rychlý kontakt

Václav Kaufner
Mladá Boleslav
17.Listopadu 1163
 
tel: 603 322 798 
 
Korespondeční adresa
Václav Kaufner
Václava Klementa 336
29301 Mladá Boleslav

 

K & P Parket – Vlastimil Kaufner
 Fryčajova 134
614 00 Brno
e-mail: info@kp-parket.cz

  tel: 605 290 374

Máte přání

Napište nám, o jaké podlahy máte zájem, a my vám obratem pošleme konkrétní nabídku včetně předběžné kalkulace.

Rádi také odpovíme na všechny vaše dotazy týkající se nabízených služeb, našich referencí nebo dodávaných podlah. Stačí nás jen kontaktovat

Nabídka služeb

Renovace podlah

Rekonstruujete starší dům či byt a chcete zachovat původní dřevěnou podlahu? Nebo vaše dřevěná podlaha už není tak krásná jako před lety? Objednejte si u nás renovaci podlahy a budete překvapeni její proměnou! 

Přeložení parket

Parkety jsou odjakživa synonymem luxusu. Nesmějí ovšem vrzat či tvořit mezery, do nichž zapadá smetí, a nesluší jim ani odřený lak a ošoupaná místa. Dejte svým parketám novou šanci a objednejte si u nás jejich renovaci!

Nechte svou podlahu omládnout

Výhodou dřevěných podlah a parket je možnost renovace. Stará podlaha díky ní opět získá na kráse, aniž by ztratila své kouzlo. Provádíme renovace podlah v Praze, Mladé Boleslavi a okolí.

Pokládka podlah PVC, koberce a plovocích podlah

Praktické a cenově výhodné PVC podlahy jsou skvělým řešením pro domácnosti, úřady, nemocnice i školy. Zajistíme vám profesionální pokládku PVC podlah v Praze, Mladé Boleslavi a okolí za výhodných podmínek!


Účetní program POHODA

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies